Zapotrzebowanie rynku czyszczeń technicznych, z naciskiem na wykorzystanie suchego lodu, stało się powołaniem firmy Prokotech do rozpoczęcia swojej działalności na terenie Polski.

Misją firmy jest dążenie do spełniania potrzeb i oczekiwań Klientów w jak najwyższym stopniu, poprzez oferowanie wysokiej jakości usług i produktów w optymalnej cenie. Prokontech to zespół ludzi, fachowców w swojej branży, pragnących dążyć do sukcesu i silnej pozycji na rynku. Wykwalifikowany i wciąż kładący nacisk na samorozwój personel oraz wykorzystywanie najnowszych technologii wyróżnia nas na tle innych firm, a zadowolenie Klientów jest bodźcem, który pobudza nas do działania, dając siłę do rozwoju, by móc jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a tworząc ofertę, mamy na uwadze priorytety, uwagi i oczekiwania ludzi, dla których jest ona tworzona. Zależy nam na dobrej opinii konsumentów, dlatego poświęcamy tak dużo uwagi i wkładamy tak wiele energii w dopracowanie poszczególnych, zindywidualizowanych ofert.