Sorbent sypki stanowi odpowiedź na rosnące wymagania w dziedzinie ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Jest najskuteczniejszym i najtańszym sposobem neutralizacji zagrożeń wynikających z powstania technologicznych lub incydentalnych wycieków. Ich przewagą nad innymi produktami jest przede wszystkim to ,że nie wchodzą w żadne interakcje z substancjami chemicznymi i są przyjazne dla środowiska.

  • Uniwersalne (szare) - chłoną wszelkie ciecze: oleje, substancje ropopochodne, glikole (alkohole), kwasy, rozpuszczalniki, wodę, farby ipt.
  • Olejowe (białe lub niebieskie) - chłoną tylko i wyłącznie oleje i ciecze ropoochodne (benzyna, olej napędowy) a nie przyjmują wody. Pływają po wodzie.
  • Chemiczne (żółte lub zielone) - chłoną wszelkie ciecze (tak jak sorbenty uniwersalne) , również ciecze agresywne.

Sorbent sypki jest to granulat mineralny o uziarnieniu 0,5 – 1 mm. Pochłania substancje ciekłe, takie jak: olej, paliwo oraz inne ropopochodne i chemikalia takie jak np. kwasy. Sorbent  jest neutralny , nie wchodzi w reakcje z substancjami chemicznymi. Produkt jest przyjazny dla środowiska i nie zagraża zdrowiu.

Sól drogowa
  • posiada zawartość NaCL w ilości 97% min.
  • dostępne ziarno: +/- 1 mm do +/- 6 mm
  • worki od 10 kg do 1000 kg.
 
 
Łopata do śniegu - Łopata kompletna zawiera: zgarniacz, rączkę, trzon, waga ok. +/- 1,3 kg
 
 
Pasta BHP - forma: pasta, kolor: biały, szary, PH: 8,5 lepkość: pasta tiksotropowa, rozpuszczalność w wodzie: całkowita, gęstość : (20?C) : 1,00 g/m3
 
 
Sorbent sypki